Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuchenne Rewolucje: Czarcia Łapa na widelcu Magdy Gessler

Utworzony przez młoda mamusia, 27 września 2010 r. o 15:48 Powrót do artykułu
Kris napisał:
A tam, w Czarciej jest naprawdę dobrze, polecam sałatkę śródziemnomorską - rewelacja. Myślałem, że w Polsce nie da się takiej zjeść, a jednak (a w sałatce podstawa to świeże składniki!).
Skończ pier..ć pracowniku czarciego gówna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kris napisał:
A tam, w Czarciej jest naprawdę dobrze, polecam sałatkę śródziemnomorską - rewelacja. Myślałem, że w Polsce nie da się takiej zjeść, a jednak (a w sałatce podstawa to świeże składniki!).
Ja czebie pyytam a cebularz to tam dobry ? a mąka koszerna i prusak po niej nie łażił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kluk napisał:
Ja czebie pyytam a cebularz to tam dobry ? a mąka koszerna i prusak po niej nie łażił ?
Jak ty chcesz wiedżeć to najlepszy cebularz jest w Mandragora. Tam tylko co najwyżej to włos z pejsa może ciebie utknąć między zębami. To nie problem bo jest długi i łatwo go wyczągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarcia Łapa jest naprawdę dobra restauracja. Hasłem tam z żoną i polecam wszystkim. A jeszburger to zawsze był syf i nieudolność szefostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc kiedyś w Lublinie byłem w "czarciej łapie" i było drogo ale jedzenie całkiem ok. Jednak patrząc na wypowiedzi ludzi z Lublina tu i na innych forach, stwierdzam autorytatywnie - jesteście tak samo żałośni jak Wasze miasto - bród, smród i ubóstwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak i ty mongole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brudu nie za dużo porównując np z Wa-Wą , smród to po takich wypowiedziach złośliwych tobie pozostanie...a ubóstwo ?- my to nazywamy -kameralne, małe, ale tętniące życiem i powerem studenckim miasto, nawet jeśli ubogie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten lubelski zaścianek będzie kiedykolwiek z czegoś zadowolony??. I co Łysy głupio Ci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
Poczekajcie do emisji... Pani G. nie jest żadnym specem, sama miała syf w Gościnnych Piwnicach Magdy Gessler przy ul. Kościuszki , sprawa sprzed kilku lat, sanepid i inspekcja pracy.
Nie kłam. To nie był jej lokal. Zrobiła aranżację podobnie jak w Czarciej Łapie i teoretycznie brał prowizję od obrotu. Wykiwali ją i wyszło jak wyszło...oczywiście lemingi nadają, że to był jej lokal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Jak i ty mongole
Rzeczywiście jak pracują tam polaczki po tatarskim grzmoceniu to nie można się dziwić ,że w jadle kłaki,gluciory i karaluchy i inne prusaki. Żryjcie te swoje schabowe i pierogi z łoniakami. Jakby tam pracowali prawdziwi ŻYDZI co mają pojęcie o koszerności to by wam się nie ciagnęło.A tu przyjdzie Jasio przysłany z pośredniaka i macie "koszerność"polskie brudasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...